Autor Subiect: Vechi moderatori ai forum-ului - impresii, amintiri, sugestii  (Citit de 8102 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline adycoke2

• Useri cu buton Modifica
  • **
  • Mesaje postate: 2.170
  • Gen: Bărbat
  • Bonum vinum laetificat cor hominis!
glumesti,nu stii povestea,intreaba-l pe Danny ;)

Offline DannySS

• "Don't fight a battle if you don't gain anything by winning"- Erwin Rommel
  • **
  • Mesaje postate: 5.549
  • I'm not perfect but I'm LIMITED EDITION ;-)
Adycoke2, Dumnezeu este sus si Atotputernic dar si bun.De aceea nu va lua in seama vorbele tale pline de ura. Speram cu totii ca iti vei revizui atitudinea dar doar prin rugaciune si piosenie se va face acest lucru si vei reveni pe calea Domnului!
1:24- American Dream Cars

Offline Ionuț

• Senior Member
  • Mesaje postate: 3.880
De mâine e primăvară, e luna martie (în calendarul asw trecem de la poza lui brcosmin la cea lui piniuli, cu warszawa), gheața e din ce în ce mai subțire.

Offline johann.nunweiller

• **
  • Mesaje postate: 20.717
Adycoke2, Dumnezeu este sus si Atotputernic dar si bun.De aceea nu va lua in seama vorbele tale pline de ura. Speram cu totii ca iti vei revizui atitudinea dar doar prin rugaciune si piosenie se va face acest lucru si vei reveni pe calea Domnului!
https://www.youtube.com/watch?v=vbG8p7smrOM

Offline malachi

• **
  • Mesaje postate: 1.292
  • Ne-am adunat aici ca sa fim mai multi
glumesti,nu stii povestea,intreaba-l pe Danny ;)

Nu stiu cate frigidere v-ati umplut pe PM, dar sunt la curent cat de cat cu ce s-a spus in public. In rest, chiar imi place colectia ta all_rite.

Offline adycoke2

• **
  • Mesaje postate: 2.170
  • Bonum vinum laetificat cor hominis!
Lasa textele false pacatosule,urmeaza-ti idoili nazisti,doar ii porti in semnatura tot timpul........repet,administreaza-ti cumpatat forumul tau cu 3 useri,do you hear me snob?

Offline DannySS

• **
Se pare ca Diavolul te acapareaza din in ce mai mult. In buna pilda biblica, iti voi intoarce si celalalt obraz, daca tu asa consideri ca te simti bine. Dar nu uita ca inca mai ai o sansa. Caieste-te si pregateste-te pentru A Doua Venire!!

Offline Stefan

• IERTAND, TE IERTI PE TINE
  • Super-Hero Member
  • Mesaje postate: 14.147
  • Sa nu dispretuiesti ce nu intelegi.
    • Miniauto
Infiintez acest subiect datorita faptului ca in lunga sa istorie de aproape 8 ani, forum-ul Miniauto a beneficiat de serviciile unei serii de moderatori care din diferite motive, au renuntat la aceasta functie de-a lungul timpului.

Inevitabil, dupa aceasta experienta dura si inedita, sunt sigur ca fiecare a ramas cu impresii si amintiri personale de neuitat, chiar sechele as putea spune ;)

Din acest motiv invit aiai pe toti fostii moderatori Miniauto sa discute despre acest subiect, in masura in care doresc asta si le face placere.

Atentie, in cei aproape 8 ani nimic din ce s-a scris nu s-a sters, deci folositi cu moderare functia "imaginatie" ;)

Invitatia este catre ABSOLUT toti fostii moderatori, indiferent de conditiile in care au renuntat sau li s-a ridicat functia respectiva.  afro.gif

Inca odata subliniez (boldez, mai precis) faptul ca exagerarile de orice fel nu isi au rostul.

Vine primavara, se schimba pozele, Dumnezeu e sus (pentru unii), pe altii-i incearca Diavolul cu tot felul de ispite, dar pe total viata e frumoasa, nu ?  :/()?!?

« Ultima Modificare: 03/01/15*, 08 de Stefan »

Ne-am  adunat  aici  ca  sa fim  mai  multi:  Forum  Miniauto
Cumpar cu prioritate: VW T1, Matiz, , dricuri, super- si hypercars

Offline lehman25

• **
  • Mesaje postate: 213
repet,administreaza-ti cumpatat forumul tau cu 3 useri,do you hear me snob?
Nu esti atent deloc.A speculat inteligent toate oportunitatile.A fost de ajuns o mica bresa si au inceput sa curga nemultumitii.

Stefan - E bine sa-i dai cu ortodoxismul,problema e ca populatia e indobitocita,tocmai din cauza lui.Din ce am constatat mai imbecilizata nu mai poate fi.Dar e bine sa bagi un doamne ajuta,poate,poate!

Online Dilo

• BAD MOTHER FUCKER
  • Moderator Global
  • Mesaje postate: 5.057
De mâine e primăvară, e luna martie (în calendarul asw trecem de la poza lui brcosmin la cea lui piniuli, cu warszawa), gheața e din ce în ce mai subțire.

Adica?!!! O traducere, ceva; am incercat pe Google Translate si rezultatul e nul.

P.S. In calendarul Automodel(s) trecem de la poza lui Mavrodin la la poza lui Miria. Intr-adevar gheata e din ce in ce mai subtire, se poate rupe foarte usor...

Offline DannySS

• **
Asta a fost...Esti compromis total.

Offline Stefan

• Super-Hero Member
    • Miniauto
Stefan - E bine sa-i dai cu ortodoxismul,problema e ca populatia e indobitocita,tocmai din cauza lui.Din ce am constatat mai imbecilizata nu mai poate fi.Dar e bine sa bagi un doamne ajuta,poate,poate!

dau cu ce am la indemana ... ;)

Invit si alti fosti moderatori la discutii, acum nu mai conteaza... Apocalipsa se apropie  :/()?!? <-o

Offline lehman25

• **
  • Mesaje postate: 213
Asta a fost...Esti compromis total.

Asta daca nu-ti urmeaza calea.Istoria se repeta,acum cu tine la butoane.Exact cum a procedat ponta cu ordonanta primarilor si consilierilor cea de 45 de zile,asa faci si tu.Racolare.Insa cine scuipa si tradeaza odata o va face in continuare.
Asta ar fi bine sa nu uiti.Zambaretii de azi,sunt sarlele de maine!

Stefan - Fiecare da cu poate,problema e cum ti carma si din ce se vede,se apropie bancul de nisip si echipajul (romanesc fiind) abandoneaza ambarcatiunea in timp ce tu  priest

Offline Stefan

• Super-Hero Member
    • Miniauto
poi nu trebuie sa ma salvez si eu cumva ?

cum vrei sa renasca forumul altfel ?  <-o

cu astia care au sarit in apa si au luat-o inot catre mal, slabe sperante ;)

Offline Stefan

• Super-Hero Member
    • Miniauto
Ciprian, dorin, alex230, OLECO, andyned, remusro, Schumy. chiar si mirci78 sau klauze (afro.gif)... lista e lunga, poate am sarit pe careva si imi cer scuze ...

Toti sunteti invitati sa marturisiti aici, spovedania face bine la suflet, iertarea este garantata...  priest

In plus, din greseli invatam cu totii, pentru unele comunitati mai crude este benefic sa se adape din intelepciunea trecutului.
« Ultima Modificare: 03/01/15*, 14 de Stefan »