Autor Subiect: POSTARILE ANULUI 2013  (Citit de 9201 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline DannySS

• "Don't fight a battle if you don't gain anything by winning"- Erwin Rommel
  • Useri cu buton Modifica
  • **
  • Mesaje postate: 5.549
  • Gen: Bărbat
  • I'm not perfect but I'm LIMITED EDITION ;-)
POSTARILE ANULUI 2013
« : 12/09/13*, 15 »
    Am zis sa "culeg" cateva postari mai deosebite din cursul acestui an...Azi, primul episod... ;D >:-D

1.
testez si eu... am luat prima poza la indemana din photoshop ;)

2.
Da !
 La fel a fost si la mine. Am dat cu laptop-ul de pamant si m-am culcat... :/()?!?

3.
Inca o data cred ca Romarg-ul (firma de hosting) ne da exact cat am platit pentru 18 luni...adica ****. :/()?!?
4.
Nu o luati ca pe o reclamatie, dar vreau sa semnalez ca la anumiti useri poza de la avatar are dimensiuni colosale si cuprinde doar un detaliu din ceva, gen roata, far, pietris si uneori ... Negri  <-o

5.
Neaaa Stefannnneeeeeeeee....  )0(
6.
cel care a mierlit-o sambata dimineata in Centrul Istoric nu am fost eu, era un prieten  afro.gif
7.
Si nu am nimic cu Daciile si nici cu pasionatii acestora(e pasiunea lor,tot respectul!), dar pentru mine sunt niste hidosenii penibile si de tot R******!!
8.
Probleme?
Mi-a soptit o pasarica ca ...
Daca nu intru o perioada mai lunga de timp asta nu inseamna ca puteti sa va faceti de cap unii dintre voi si sa incercati sa acaparati forumul asta prin ceea ce colectionati sau cu ceea ce ganditi!!!
9.
Apropo, azi am revenit si eu de prin tari civilizate si ce vad? :-:) Tipic romanesc, unul pune, altul sterge, si mai grav altul nu zice nimic(doarme), altul se erijeaza in cel bun,
10.
nu am mai intrat pe aici de inainte de Inviere...
1:24- American Dream Cars

Offline johann.nunweiller

• **
  • Mesaje postate: 20.717
Re: POSTARILE ANULUI 2013
« Răspuns #1 : 12/09/13*, 15 »
11. micul alex

Frumoase proiecte.
Sper sa apucati sa-le terminati pe toate.

Offline Ionuț

• Senior Member
  • Mesaje postate: 3.880
« Răspuns #2 : 12/09/13*, 16 »
Citat
cel care a mierlit-o sambata dimineata in Centrul Istoric nu am fost eu, era un prieten

Buna asta. Daca se voteaza, pe asta o aleg.

Offline the1

• **
  • Mesaje postate: 2.904
  • Mr. Anderson
« Răspuns #3 : 12/09/13*, 16 »
Cand, cum si de unde? E geniala!

klauze

• Vizitator
« Răspuns #4 : 12/09/13*, 16 »
nambar eit e de departe cea mai buna...pacat insa de cele care s-au sters, erau de cartea recordurilor

Offline DannySS

• "Don't fight a battle if you don't gain anything by winning"- Erwin Rommel
  • **
  • Mesaje postate: 5.549
  • I'm not perfect but I'm LIMITED EDITION ;-)
« Răspuns #5 : 12/09/13*, 17 »
11.
Hai sa fie bine si sa ne vedem da forumul nostru drag, dar hai sa fim impartiali si sa apreciem ceea ce este de apeciat, nu conteaza ce si cum, hai sa fie bine pentru toti si sa punem umarul sa facem acest forum si mai bun, asa sa ii ramina numele  )0(
12.
Ar trebui sa va dati singur un avertisment pentru "flame".
13.
Stefaaaaaaaaaan...de ce ne-ai luat telenovela la astia saraci ?
 ;D
14.
Adica, vorba lui Hagi, e "+" ca sa nu fie "-"  :P
15.
imi aduc aminte de o situatie in care masina mea (parcata) a fost sifonata intr-un accident. Fiind prea multe masini si parti implicate, agentul de la sectie era putin depasit de situatie. Si-atunci a venit seful lui cu solutia salvatoare - ia ia-le tu carnetele la toti...
16.
Nu inteleg! Eu nu l-am avertizat pe Tzucu ci pe Danny. Ianus l-a avertizat pe Tzucu.
17.
IriDor, de obicei scrierea cu rosu si boldare inseamna ca strigi ;)
18.
Nu uitati de intalnirea de pe 3 august! acolo ne putem intalni cu toate taberele!
19.
Va impacati, va impacati, da' vedeti cum va asezati!  ;)
20.
e posibil sa imi depaseasca mintea(si-asa putina) aceste subtilitati. (...) altfel esti ca drosophila melanogaster in ....sa zicem lapte astazi....
1:24- American Dream Cars

Offline the1

• **
  • Mesaje postate: 2.904
  • Mr. Anderson
« Răspuns #6 : 12/09/13*, 17 »
My vote goes to...

18.
Nu uitati de intalnirea de pe 3 august! acolo ne putem intalni cu toate taberele!

« Ultima Modificare: 12/09/13*, 17 de the1 »

Offline Stefan

• IERTAND, TE IERTI PE TINE
  • Super-Hero Member
  • Mesaje postate: 14.147
  • Sa nu dispretuiesti ce nu intelegi.
    • Miniauto
« Răspuns #7 : 12/09/13*, 18 »
nambar eit e de departe cea mai buna...pacat insa de cele care s-au sters, erau de cartea recordurilor

exista si ele undeva, se poate scoate o editie speciala oricand <-o

Ne-am  adunat  aici  ca  sa fim  mai  multi:  Forum  Miniauto
Cumpar cu prioritate: VW T1, Matiz, , dricuri, super- si hypercars

Offline mavrodin118

• **
  • Mesaje postate: 9.963
« Răspuns #8 : 12/09/13*, 18 »
21
Păi e normal, pentru că acolo sunt colecţii care aici nu mai sunt sau sunt dar continuă acolo!  :/()?!?

22
gata... se infunda si carburatorul  <-o

23
De obicei nu sarim la bataie, poate nu suntem "barbati adevarati*", preferam sa discutam in loc sa ne spargem cu spor implantul dentar unii la altii.

24
In rest cred ca talentul/intalentul meu fotografic il probeaza prezentarile mele inca de la primele interventii pe acest forum. (ceea ce nu pot spune despre al dvs.)

25
În altă ordine de idei, mirci78 este moderator ales de către administratorul acestui forum, iar decizia lui nu poate fi pusă la îndoială pentru că forumul îi aparţine. Dacă nu doreşti să îl accepţi în funcţia de moderator din cauza unor eventuale contradicţii din trecut, află că mirci78 nu ţine cont de acestea, funcţia lui implicând obiectivitate şi atenţie sporită, de care dă dovadă.
”Dacă am realiza toți că nu trăim veșnic, am fi cu toții mai amabili. Sunt sigur.” (Juan Manuel Fangio, cvintuplu campion mondial)

Offline Ionuț

• Senior Member
  • Mesaje postate: 3.880
« Răspuns #9 : 12/09/13*, 19 »
Da, supertare si aia cu taberele. Aveti vocatie de arheologi si... mult timp liber!

Offline mavrodin118

• **
« Răspuns #10 : 12/09/13*, 19 »
Aveti vocatie de arheologi si... mult timp liber!

ei, nici chiar așa; sunt la îndemână câteva zone, mine de aur...
”Dacă am realiza toți că nu trăim veșnic, am fi cu toții mai amabili. Sunt sigur.” (Juan Manuel Fangio, cvintuplu campion mondial)

Offline lehman25

• **
  • Mesaje postate: 213
« Răspuns #11 : 12/09/13*, 20 »
"Păi e normal, pentru că acolo sunt colecţii care aici nu mai sunt sau sunt dar continuă acolo!"

Citesti,recitesti si realizezi ca este adanca.Trebuie pusa si poza tipului,este realmente fabuloasa!Rupe fasu`,tipul acesta.

In ce priveste aceasta :

"În altă ordine de idei, mirci78 este moderator ales de către administratorul acestui forum, iar decizia lui nu poate fi pusă la îndoială pentru că forumul îi aparţine. Dacă nu doreşti să îl accepţi în funcţia de moderator din cauza unor eventuale contradicţii din trecut, află că mirci78 nu ţine cont de acestea, funcţia lui implicând obiectivitate şi atenţie sporită, de care dă dovadă. "

Nu stiu cine cine este acest mirci78,insa clar o ruda de a lui a scris randurile de mai sus.Inlocuite un pic personajele si poate fi scrijelita pe orice "institutie" a statului! Este genul de pupincurism cu manta !

Offline yoo1978

• Junior Member
  • **
  • Mesaje postate: 902
  • 1:43
« Răspuns #12 : 12/09/13*, 20 »
"Păi e normal, pentru că acolo sunt colecţii care aici nu mai sunt sau sunt dar continuă acolo!"

Citesti,recitesti si realizezi ca este adanca.Trebuie pusa si poza tipului,este realmente fabuloasa!Rupe fasu`,tipul acesta.

In ce priveste aceasta :

"În altă ordine de idei, mirci78 este moderator ales de către administratorul acestui forum, iar decizia lui nu poate fi pusă la îndoială pentru că forumul îi aparţine. Dacă nu doreşti să îl accepţi în funcţia de moderator din cauza unor eventuale contradicţii din trecut, află că mirci78 nu ţine cont de acestea, funcţia lui implicând obiectivitate şi atenţie sporită, de care dă dovadă. "

Nu stiu cine cine este acest mirci78,insa clar o ruda de a lui a scris randurile de mai sus.Inlocuite un pic personajele si poate fi scrijelita pe orice "institutie" a statului! Este genul de pupincurism cu manta !

Dac ce faci matele acuma ce pana corbului e? Nu tot pupincurism?
Prezinta bre' o macheta, ca darul vorbitului il ai, ne-ai convins. Pentru orice altceva exista yahoo messenger (de exemplu).
Eu astept cu interes !

Votez si eu postarea anului:

"Nu stiu cine cine este acest mirci78,insa clar o ruda de a lui a scris randurile de mai sus.Inlocuite un pic personajele si poate fi scrijelita pe orice "institutie" a statului! Este genul de pupincurism cu manta !"
Colectia mea: http://miniauto.ro/forum/index.php?topic=18145.0

Cainele moare de drum lung, iar prostul...de grija altuia

Offline mavrodin118

• **
« Răspuns #13 : 12/09/13*, 20 »
lehman, nu prea ți-a luat mult să vezi cam cum stă treaba  ;)

Offline lehman25

• **
  • Mesaje postate: 213
« Răspuns #14 : 12/09/13*, 21 »
yoo1978 - Si tu esti ruda cu mirci78 ?

mavrodin - Salut Dan.Doar incerc sa agit spiritele si sa putem "vorbi" cat mai multi pe forum,numai zic ca am aflat in seara asta ca maine apare un alt Ferrari la 10 lei !Unde putea sa para cel mai ieftin Ferrari daca nu la noi ! Multumim lu` ponta !