Autor Subiect: Nurnberg 2018  (Citit de 2846 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline cristian

• Rookie / Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 96
  • Gen: Bărbat
Nurnberg 2018
« : 09/13/17*, 12 »

Date 2018: 31 January - 4 February 2018

Cat de dificil este sa cumperi un bilet?

Offline AdyAero

• Useri cu buton Modifica
  • **
  • Mesaje postate: 3.347
  • 1:72
Re: Nurnberg 2018
« Răspuns #1 : 09/13/17*, 12 »
Vorbeste cu Dan Popa (ampopa pe forum), stiu ca a fost la Nuremberg in anii trecuti.

Offline cristian

• Rookie / Newbie
  • *
« Răspuns #2 : 09/13/17*, 16 »
El este in afaceri cu asa ceva, oficial, deci nu cred ca a avut probleme sa cumpere bilet.

Cred ca pana la urma contactez direct si vad ce spune ce-i de acolo.

Offline cristian

• Rookie / Newbie
  • *
« Răspuns #4 : 09/14/17*, 14 »
Linkul nu merge dar presupun ca te duce la contactul lor din Romania, la asta ma refeream ca ii contactez direct.

Offline AdyAero

• **
  • Mesaje postate: 3.347
  • 1:72
« Răspuns #5 : 09/15/17*, 15 »
Da, la asta ducea link-ul.

Online adycoke2

• **
  • Mesaje postate: 1.983
  • Bonum vinum laetificat cor hominis!

Online andor88

• **
  • Mesaje postate: 701
  • Be a Voice not an Echo
« Răspuns #8 : 02/01/18*, 19 »
E foarte fain conceptul de salon de machete, însă stai și te întrebi care mai e rostul atunci când producătorii prezintă și expun modele pe care nu le mai bagă niciodată în producție? Spicuiri din anii trecuți: Autoart Bugatti Atlantic - full open, Matrix Bugatti Type 13 Black Bess, Kess De Tomaso Zonda, și exemplele pot continua, sunt convins că și alți colegi de forum au văzut modele din aria lor de interes, care nu s-au mai concretizat veci.
Heaven is where the police are British, the cooks are French, the mechanics are German, the lovers are Italian and it is all organized by the Swiss.

Hell is where the police are German, the cooks are English, the mechanics are French, the lovers are Swiss, and it is all organized by the Italians.

Online adycoke2

• **
« Răspuns #9 : 02/01/18*, 19 »
Autoart Bugatti Atlantic,
pt asta le trimit mail-uri in fiecare an si n-au nicio informatie....

Offline brcosminp

• Full Member
  • Mesaje postate: 1.301
« Răspuns #10 : 02/01/18*, 20 »
E foarte fain conceptul de salon de machete, însă stai și te întrebi care mai e rostul atunci când producătorii prezintă și expun modele pe care nu le mai bagă niciodată în producție? Spicuiri din anii trecuți: Autoart Bugatti Atlantic - full open, Matrix Bugatti Type 13 Black Bess, Kess De Tomaso Zonda, și exemplele pot continua, sunt convins că și alți colegi de forum au văzut modele din aria lor de interes, care nu s-au mai concretizat veci.
E un fel de ''ce-ai produce anul asta cu costuri minime si profit maxim'' mai mult un teasing decat un spoiler. Pe CMC s-au anuntat ceva reeditari, unele la preturi sa zicem greu de respectat... am retinut SSKL #87 la 219 eur ?

Offline klauzephoto

• **
  • Mesaje postate: 1.646
  • The first 50 years of childhood are the hardest...
« Răspuns #11 : 02/01/18*, 20 »
baiatul cu camera filmeaza de parca e alergat de bodyguarzi iar pozele sint exceptionale pentru tema de panoramice....trag concluzia ca nu e voie inca sa faci poze...personal nu am vazut absolut nimic....machetle 1/43 sint niste puncte colorate inimaginile astea....sper sa se indure vreun samaritean sa ne arate cu ce se lauda astia....
Despre modele anuntate care nu au mai aparut niciodata, durerea mea maxima a ramas la cele doua bmw uri hommage anuntate la inceputul lui 2016 de schuco....pe care le-a facut pana la urma norev si doar la 118...despre restul nu mai zic, enorm de multe puse doar sa fie vitrina plina....deja ma uit la ele cand mai apar pe la nurenberg sa imi bucur ochiul, ca de vazut pe piata slabe sanse....
Do i kill myself...or do i kill them all?...

Online adycoke2

• **
« Răspuns #12 : 02/01/18*, 20 »

Online andor88

• **
  • Mesaje postate: 701
  • Be a Voice not an Echo
« Răspuns #13 : 02/01/18*, 20 »
Dar niciunul nu e Hommage, deci poate să le facă klauze tai-tai, poate apar de la ceva producător super premium sau obscur de kituri, la prețuri prohibitive.
Heaven is where the police are British, the cooks are French, the mechanics are German, the lovers are Italian and it is all organized by the Swiss.

Hell is where the police are German, the cooks are English, the mechanics are French, the lovers are Swiss, and it is all organized by the Italians.

Online Gabriel.

• **
  • Mesaje postate: 271
« Răspuns #14 : 02/01/18*, 20 »
baiatul cu camera filmeaza de parca e alergat de bodyguarzi iar pozele sint exceptionale pentru tema de panoramice....trag concluzia ca nu e voie inca sa faci poze...

Filmarile alea sunt facute inaintea deschiderii...