Autor Subiect: Fosti miniautisti, acum oameni seriosi... la maxim 3 click-uri distanta ;)  (Citit de 8825 ori)

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline klauzephoto

  • Useri cu buton Modifica
  • **
  • Mesaje postate: 1.090
  • Gen: Bărbat
  • The first 50 years of childhood are the hardest...
offfffff saracu....tocmai cand ajunsese sa faca fotografii exceptionale si intrase glorios in tarcul bmw.....sa i tinem pumnii stransi sa nu i faca rau doza marita de calmante....
ps. ne tinem de scaune pe scale143.com, unde inca mai poate posta.....simt ca se va inceca serverul...
« Ultima Modificare: 12/18/18*, 12 de klauzephoto »
Do i kill myself...or do i kill them all?...

Offline Madalinutzu

  • FINANȚATORI 2022-2024
  • *****
  • Mesaje postate: 1.424
  • Forever Peugeot
S143 ,ultima reduta a titanului... ;)

Offline Gabriel.

  • Useri cu buton Modifica
  • **
  • Mesaje postate: 249
RIP   priest



Oleco a rămas iar pe drumuri...

ASW?

Am incercat sa intru acolo si...ACCOUNT SUSPENDED
E numai la mine?  :/()?!?

Offline Panait

  • FINANȚATORI 2022-2024
  • *****
  • Mesaje postate: 2.937
  • Ne-am adunat aici ca sa fim mai multi
offfffff saracu....tocmai cand ajunsese sa faca fotografii exceptionale si intrase glorios in tarcul bmw.....sa i tinem pumnii stransi sa nu i faca rau doza marita de calmante....
ps. ne tinem de scaune pe scale143.com, unde inca mai poate posta.....simt ca se va inceca serverul...


    Nu il plange de mila ,sa vezi ce succes are pe facebook , discutii , comentari .............. pe nu stiu cate pagini e logat , a trebuit eu sa ma retrag din ele , erau pagini de vanzari si colectii  ,intrau postari si mesaje continu chiar si noaptea ,,posteaza mereu machete
    Omul gaseste todeauna o cale sa fie in centrul atentiei ........... are o gramada care il accepta

        Pe pagina MACHETE DE COLECTIE ...................posteaza continu , la cateva minute ................ia zapacit pe aia   ;D ;D ;D ;D ;D
« Ultima Modificare: 12/18/18*, 17 de panait »

Offline Ionuț

  • FINANȚATORI 2022-2024
  • *****
  • Mesaje postate: 4.033
La lumea lu' auto pare a fi o problemă de hosting, mai degrabă. Ceea ce ni s-a întâmplat și nouă, pentru câteva minute, ieri (din vina mea, recunosc).

Iar titanul e mai degrabă o Godzilă, distrugător de forumuri și - posibil - de pagini de facebook, instagram și ce-o mai exista pe lumea asta.