Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home3/rmin0017/public_html/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
elena-udrea-a-fost-ceruta-in-casatorie-pe-neasteptate

Autor Subiect: elena-udrea-a-fost-ceruta-in-casatorie-pe-neasteptate  (Citit de 652 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Stefan

• IERTAND, TE IERTI PE TINE
  • Super-Hero Member
  • Mesaje postate: 14.043
  • Gen: Bărbat
  • Sa nu dispretuiesti ce nu intelegi.
    • Miniauto
http://ampress.ro/fapt-divers/elena-udrea-a-fost-ceruta-in-casatorie-pe-neasteptate/

Elena Udrea, cerută în căsătorie pe neașteptate
Publicat pe 20 august 2013 Cerere neașteptată în căsătorie pentru deputata PDL Elena Udrea, făcută prin intermediul unui post de televiziune. Cel care și-a luat inima-n dinți și a mărturisit că intenționează s-o ceară pe Udrea este deja celebrul „împărat al romilor” Iulian Rădulescu, în vârstă de 75 de ani. Iulian a precizat că cererea în căsătorie va avea loc după doliul ce va fi ținut de comunitatea romă la moartea „regelui” Cioabă. „După funeralii, după doliu, eu vreau să cer în căsătorie pe Elena Udrea. Îmi place de ea. Îmi place fizicul ei şi mai ales bikinii ăia care i-am văzut (…) E albă, are carne albă”, și-a mărturisit admirația împărătească Iulian, la România TV. „Împăratul” a adăugat că e gata să o plătească pe Udrea pentru a se căsători cu el. „O plătesc în ce vrea ea, în aur, în rubini (sic!), în safire, în ce vrea. Îi dau aur până la genunchi. Să stea în picioare și eu îi măsor până la genunchi”, s-a arătat gata de sacrificii Iulian Rădulescu. Întrebat cu ce l-ar putea ajuta Udrea, „împăratul” a răspuns: „Cu nimic, cu o vorbă bună. Cu schimbarea vocabularului”.

Aurel Ilfoveanu, A.M.PRESS

Ne-am  adunat  aici  ca  sa fim  mai  multi:  Forum  Miniauto
Cumpar cu prioritate: VW T1, Matiz, , dricuri, super- si hypercars

Offline johann.nunweiller

• Useri cu buton Modifica
  • **
  • Mesaje postate: 20.849
Ce facem? Ne bagam?

Offline cosminos3000

• **
  • Mesaje postate: 629
  • Ne-am adunat aici ca sa fim mai multi
Se anunta doua saloane auto pe anul asta un la Sibiu zilele astea si urmatorul unde vrea Imparatul si Blonda  )0(

Offline johann.nunweiller

• **
  • Mesaje postate: 20.849
Asteptam poze de la cei din Sibiu cu salonul auto de acolo..

Offline mavrodin118

• Hero Member
  • Mesaje postate: 7.010
E albă, are carne albă

șrtîăv5k56ojv5ev,ă6î8băp bki!!!
”Dacă am realiza toți că nu trăim veșnic, am fi cu toții mai amabili. Sunt sigur.” (Juan Manuel Fangio, cvintuplu campion mondial)