Autor Subiect: Basescu vs referendum ;)  (Citit de 1566 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Only24

  • Useri cu buton Modifica
  • **
  • Mesaje postate: 1.676
  • Gen: Bărbat
  • 1:24 Proportia Perfecta
Basescu vs referendum ;)
« : 07/25/12*, 16 »
Si acum varianta de referendum al celebrului film  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=Z9_O6xa_3qw&feature=youtu.be

de la minutul 1.00 incolo, textul este distrugator  )0(
« Ultima Modificare: 07/25/12*, 18 de Stefan »

Fan F.M.+D.M.+C.M.C

Offline mavrodin118

  • FINANȚATORI 2022-2024
  • *****
  • Mesaje postate: 6.655
  • Gen: Bărbat
Rãspuns: Basescu vs referendum ;)
« Răspuns #1 : 07/25/12*, 23 »
se potrivește de minune pentru ambele tabere (depinde de unde privești, asta dacã ești suficient de imbecil sã o faci) -
« Ultima Modificare: 05/07/21*, 16 de mavrodin118 »
”Dacă am realiza toți că nu trăim veșnic, am fi cu toții mai amabili. Sunt sigur.” (Juan Manuel Fangio, cvintuplu campion mondial)

Offline Malloney

  • Rookie / Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 87
Rãspuns: Basescu vs referendum ;)
« Răspuns #2 : 07/26/12*, 09 »
Citat
se potrivește de minune pentru ambele tabere (depinde de unde privești, asta dacã ești suficient de imbecil sã o faci)

Toata lumea care posteaza se simte datoare sa emita judecati capitale cu iz de OG(ordonanta guvernamentala).
Din punctul meu de vedere cei care nu-si respecta interlocutorii proferand acuzatii formale cu tenta clara jignitoare si fiind vadit partinitori nu fac altceva decat sa-si verse aici neputintele si frustrarile zilnice.
Asa cum adevarul are culori diferite pentru fiecare dintre noi tot asa avem dreptul sa exprimam ceea ce credem fiecare:dar decent si cu argumente pe masura si intelegerea interlocutorului. Civilizatia presupune eradicarea extremismului.
Este uimitor cum functioneaza in 2012 principiul comunist de a impune cu forta o anumita directie politica.
Asta e parerea mea si sincer nu vreau nici un raspuns la postul meu daca credeti ca am dreptate.




Offline mavrodin118

  • FINANȚATORI 2022-2024
  • *****
  • Mesaje postate: 6.655
  • Gen: Bărbat
Rãspuns: Basescu vs referendum ;)
« Răspuns #3 : 07/26/12*, 12 »
vã rog sã mã scuzați, nu mã intereseazã câtuși de puțin subiectul  8)

în altã ordine de idei, rãmâne cum am stabilit (convingere personalã): implicarea în problematica fsn/cd/da/usl (câte au fost și câte, cu siguranțã, vor mai fi), presupune fie o conotație psihicã (scop atins!), fie o dozã de temebelism (din nou, scop atins!); în orice caz, actorul este purtãtorul unei oarece ciume emoționale  :(  
« Ultima Modificare: 07/26/12*, 12 de mavrodin118 »
”Dacă am realiza toți că nu trăim veșnic, am fi cu toții mai amabili. Sunt sigur.” (Juan Manuel Fangio, cvintuplu campion mondial)

Offline Stefan

  • IERTAND, TE IERTI PE TINE
  • Super-Hero Member
  • ******
  • Mesaje postate: 13.950
  • Gen: Bărbat
  • Sa nu dispretuiesti ce nu intelegi.
    • Miniauto
Rãspuns: Basescu vs referendum ;)
« Răspuns #4 : 07/26/12*, 13 »
Domnilor,

La nivel personal apreciez ca va exercitati din plin drepturile democratice, printre care si acela de a va implica sau nu in viata politica - versiunea pentru fraieri (adica pentru cei ca noi, fara apartenenta oficiala politica).

Tot la nivel personal, declar ca nu ma pot abtine sa nu folosesc la maxim oportunitatile de amuzament oferite aproape non-stop de actuala scena politica, chiar cu riscul asumat al existentei unei conotatii psihice sau a unei doze de tembelism pentru implicarea in problematica enuntata de colegul mavrodin in postarea anterioara.

PS
daca implicarea in "problematica fsn/cd/da/usl" duce la acele simptome de tembelism, poate ar fi bine sa ma implic in "problematica fsn/pd/pld/pdl/pd"...  ;D

Ne-am  adunat  aici  ca  sa fim  mai  multi:  Forum  Miniauto
Cumpar cu prioritate: VW T1, Matiz, , dricuri, super- si hypercars

Offline mavrodin118

  • FINANȚATORI 2022-2024
  • *****
  • Mesaje postate: 6.655
  • Gen: Bărbat
Rãspuns: Basescu vs referendum ;)
« Răspuns #5 : 07/26/12*, 14 »
declar ca nu ma pot abtine sa nu folosesc la maxim oportunitatile de amuzament oferite aproape non-stop


asta împiedicã formarea ciumei emoționale  ;D
« Ultima Modificare: 07/26/12*, 14 de mavrodin118 »
”Dacă am realiza toți că nu trăim veșnic, am fi cu toții mai amabili. Sunt sigur.” (Juan Manuel Fangio, cvintuplu campion mondial)