Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home3/rmin0017/public_html/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Da' de asta ce ziceti ?

Autor Subiect: Da' de asta ce ziceti ?  (Citit de 20142 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

remusro

• Vizitator
Rãspuns: Da' de asta ce ziceti ?
« Răspuns #90 : 07/06/12*, 22 »
draga gabriel deocamdata ne bucuram ca scapam de basarica si basistii sai..

lasa i pe romanii din tara sa savureze momentul, ei au luptat, au stat in tara si au luptat si BRAVO LOR!

Ma amuz cand te aud cu astia care au plecat afara ca nu mai conteaza, Johanne. Parca ar fi ciumati!  <-o

Offline rally 73

• Useri cu buton Modifica
  • **
  • Mesaje postate: 1.070
  • Gen: Bărbat
« Răspuns #91 : 07/06/12*, 22 »
Remus, Gabriel lasatii sa savureze momentul pana le vin facturiile calculate in euro la un curs minim istoric.

gabriel43

• Vizitator
« Răspuns #92 : 07/06/12*, 22 »
Remus...tu nu stii...familia lui Ponta...copilul lui Ponta ... au fost AMENINTATI...Iti dai seama ??!?? (au inceput baietii campania electorala)
AAAAAAAAAA.....si astia care au salariu in valuta ar trebui sa se abtina...sa nu mai citeasca niciun ziar din tara de adoptie... sa vada NUMAI ...si numai...antena3

Hai cu €...pana la 6 lei... ca familia are €uro...   <-o <-o <-o

Adrian Nastase ...libeeeeer  )0(  )0(  )0(

Offline Bisshoqp

• 1:43 Collector
  • **
  • Mesaje postate: 784
  • Gen: Bărbat
  • Urăsc oamenii care urăsc oameni.
    • Bisshoqp Exqpo
« Răspuns #93 : 07/06/12*, 22 »
Adrian Nastase ...libeeeeer  )0(  )0(  )0(

:o Mai bine toþi la puºcãrie, defapt sã facã toþi ca Nãstase, sã-ºi tragã câte un glonþ în cap.Sau douã ca sã fie siguri cã nu rateazã. ;D
Colecţia mea - Bisshoqp Exqpo

„Un colecţionar respectă alt colecţionar, indiferent de numărul sau de calitatea machetelor.”

gabriel43

• Vizitator
« Răspuns #94 : 07/06/12*, 23 »
... sã facã toþi ca Nãstase,

Asta nu putea sa-l inghita pe Basescu... ii statea in gat...si a vrut sa-l impuste... <-o  <-o  <-o

Acu' zice unu (finichiu, cred) la TVR1 ca daca il alegeti pe "adormitu" ... € o sa ajunga la "2 lei"  <-o  <-o  <-o

Offline johann.nunweiller

• **
  • Mesaje postate: 20.851
« Răspuns #95 : 07/07/12*, 00 »
Ma amuz cand te aud cu astia care au plecat afara ca nu mai conteaza, Johanne. Parca ar fi ciumati!  <-o

Nu am spus ca sunt ciumati, dar nu cred ca ei au dreptul sa decida soarta celor care au ramas aici.
daca optiunea lor a fost sa plece ar trebui un pic simt sa ii respecte pe cei ce au ramas si sa nu intervina in optiunile celor din tara.
daca romanii din afara nu ar fi inclinat balanta FRAUDAND voturile in favoarea lui basarica (cum a fost la Paris un vot la 11 secunde), o zi ca asta de azi nu ar fi existat in Istoria Romaniei..

nu am vazut pe cei de afara sa sara in sus cand baconsky frauda alegerile la Paris, nu am vazut pe cei de afara sa sara in sus cand basarica jignea romanii de peste tot..

ce ar zice cei de afara daca romanii din tara s ar pronunta asupra celor din diaspora??
sa voteze si ei asupra limitari unor drepturi de natura salariala ale celor ce muncesc in UE?
« Ultima Modificare: 07/07/12*, 00 de johann.nunweiller »

gabriel43

• Vizitator
« Răspuns #96 : 07/07/12*, 00 »

daca romanii din afara nu ar fi inclinat valanta FRAUDAND voturile in favoarea lui basarica, o zi ca asta de azi nu ar fi existat in Istoria Romaniei..

E nasol cu "valanta" asta...  <-o

Ce naiba vorbesti de frauda...fiecare ROMAN poate vota cu cine vrea, cu cine crede ca il reprezinta, cu cine "le sale de los huevos"...ah...daca iesea castigator "Mihaela, dragostea mea" erati ca Grecia  :-(''

lernen rumanisch  ;D Am scris bine ?  :/()?!?

.... ar trebui un pic simt ...

Si gluma seriiiiiiii...  )0(  )0(  )0(

ce ar zice cei de afara daca romanii din tara s ar pronunta asupra celor din diaspora??
sa voteze si ei asupra limitari unor drepturi de natura salariala ale celor ce muncesc in UE?

Da, Remus am vrea sa auzim parerea ta...

Salariul emigrantilor sa fie de cel mult...CEL MUUUULT 500 €...nu, mai bine 250...
Moneda €uro sa fie schimbata cu 1,5 lei romanilor emigranti...

Antes...gracioso, ahora...

http://www.youtube.com/watch?v=-noJ1QZADzg
« Ultima Modificare: 07/07/12*, 00 de Gabriel43 »

• **
« Răspuns #97 : 07/07/12*, 00 »
scuze, scriu de pe tableta, aici in Bucuresti la orice terasa se sarbatoreste..
vad ca mai sunt unii de stau pe forumuri si il planga pe basarica  <-o <-o <-o

• **
« Răspuns #98 : 07/07/12*, 00 »
macar ala cu Mihaela dragostea mea era de mana cu sotia lui nu cu amanta asa cum sta basarica cu nutzi, boangiu, etc..
adevarul ca basarica a dat la fiecare amanta cate un minister..misto ;) asta imi place ;)

de Craciun basarica mergea cu amanta nu cu sotia, asa cum erau postate pozele lui EBA pe facebook
 <-o <-o

remusro

• Vizitator
« Răspuns #99 : 07/07/12*, 00 »
Eu unul am fost tot timpul informat cu ce se petrece in tara. Sunt ziare pe internet cat cuprinde, stiu si foarte multi roamni plecati care si-au luat antene si prind posturile TV romanesti.

Nu inseamna ca daca nu prind canicula din Bucuresti si stau bine-merci la 17 grade la Londra nu stiu ce se petrece in tara. Dimpotriva, ma intereseaza foarte mult si am acces exact la acelasi volum de informatie precum un roman in tara. Singura diferenta este ca nu sunt "tratat" cu fata lui Becali si a altor panarame la TV, atata tot. Cred ca nu am pierdut nimic. <-o

• **
« Răspuns #100 : 07/07/12*, 00 »
Ma intreb cate machete se pot lua cu o poseta ca a ministresei udrea (de fapt bugetare ca ea a lucrat tot timpul numai la stat):

http://www.eva.ro/moda/features/poseta-elenei-udrea-mai-scumpa-decat-rochiile-lui-michelle-obama-articol-35803.html

<-o <-o

de fapt intrebarea asta ne doare pe toti  de pe aici <-o <-o

gabriel43

• Vizitator
« Răspuns #101 : 07/07/12*, 00 »
Tabletele aste nu au un program care sa scrie corect romaneste ?

Toti bugetarii au tablete?

...bugetare ca ea a lucrat...

Remus...tu vezi Antena3 ? nu? nuuuuuu??!??!?? Nu esti informat...  <-o  <-o  <-o

Ia uite cum se vorbeste de Basescu, a fost mai sus, dar merita  :/()?!?

• **
« Răspuns #102 : 07/07/12*, 01 »
Tabletele aste nu au un program care sa scrie corect romaneste ?

Toti bugetarii au tablete?

Remus...tu vezi Antena3 ? nu? nuuuuuu??!??!?? Nu esti informat...  <-o  <-o  <-o

Ia uite cum se vorbeste de Basescu, a fost mai sus, dar merita  :/()?!?

nu inteleg ce vrei sa spui cu toti bugetarii au tablete??

• **
« Răspuns #103 : 07/07/12*, 01 »
Bugetarii din Romania au salarii de mii de euro pe luna, e vorba de companiile unde lucreaza oamenii lui basescu si pdl..
Macar stiu ca daca le voi spune ca unii il glorifica pe basarica pe nimic o sa rada pana nu mai pot  <-o <-o

gabriel43

• Vizitator
« Răspuns #104 : 07/07/12*, 01 »
Ce spune "doice vele" ???

nu inteleg ce vrei sa spui cu toti bugetarii au tablete??

Tu nu intelegi muuuuulte...din pacate.  ;D

Topicul asta e mai tare ca Vacanta Mare...pe vremuri.   )0(  <-o  <-o  <-o
« Ultima Modificare: 07/07/12*, 01 de Gabriel43 »