Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home3/rmin0017/public_html/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Da' de asta ce ziceti ?

Autor Subiect: Da' de asta ce ziceti ?  (Citit de 20141 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

gabriel43

• Vizitator
Rãspuns: Da' de asta ce ziceti ?
« Răspuns #45 : 07/03/12*, 22 »
« Ultima Modificare: 07/03/12*, 22 de Gabriel43 »

Offline Bisshoqp

• 1:43 Collector
  • Useri cu buton Modifica
  • **
  • Mesaje postate: 784
  • Gen: Bărbat
  • Urăsc oamenii care urăsc oameni.
    • Bisshoqp Exqpo
« Răspuns #46 : 07/03/12*, 22 »
Astea nu l-am ascultat pana acum...(de fapt nici acum)

Pãcat, yo am râs copios.
Iar la partea cu rromii, pot spune cã în mare parte sunt „neamþ”!  >:-D
Colecţia mea - Bisshoqp Exqpo

„Un colecţionar respectă alt colecţionar, indiferent de numărul sau de calitatea machetelor.”

gabriel43

• Vizitator
« Răspuns #47 : 07/03/12*, 23 »

Iar la partea cu rromii, pot spune cã în mare parte sunt „neamþ”!  >:-D

Nici macar "nemtii" nu mai sunt rasisti... vezi echipa Germaniei de la europene  ;D

Offline Bisshoqp

• 1:43 Collector
  • **
  • Mesaje postate: 784
  • Urăsc oamenii care urăsc oameni.
    • Bisshoqp Exqpo
« Răspuns #48 : 07/03/12*, 23 »
Aia e treabã politicã, dã bine la imagine.  ;) Plus cã nu mã intereseazã dacã sunt sau nu, e treaba lor ce fac (a nu se întelege cã sunt de acord cu Hitler).
Iar yo nu am spus cã sunt rasist ci doar un pic „neamþ”, adicã „White and Proud”(nu am nimic cu Obama sau 2Pac).
Colecţia mea - Bisshoqp Exqpo

„Un colecţionar respectă alt colecţionar, indiferent de numărul sau de calitatea machetelor.”

remusro

• Vizitator
« Răspuns #49 : 07/05/12*, 01 »
Ma ingrijoreaza ca cineva care este dovedit ca a plagiat nu are bunul simt elementar sa recunoasca si sa isi dea demisia.

In Anglia scriu ziarele de el si il iau la misto, de parca ar fi un prim-ministru de printr-o tara bananiera.

Mi se pare atat de trist. Un om care e dovedit ca a mintit sa fie in varful piramidei unei societati. Absolut penibil. :-:)

Online johann.nunweiller

• **
  • Mesaje postate: 20.851
« Răspuns #50 : 07/05/12*, 02 »
:) pai sa le spui ce scriu si ziarele de la noi despre ei, si asta indiferent daca ei scriu despre base sau ponta sau mai stiu eu de cine mai scriu ei..

http://www.libertatea.ro/detalii/articol/kate-middleton-sextape-film-sex-orgie-killing-kittens-402145.html

iar in timp ce tinerii ieseau in strada si manifestau pentru locuri de munca pentru bugetul alocat invatamantului:

http://www.forbes.com/sites/meghancasserly/2012/06/25/kate-middleton-54000-clothing-budget-pretty-pittance-or-royal-pain/

parca suna cunoscut.. ? :)

iar in privinta coruptiei:
http://www.guardian.co.uk/uk/2008/sep/24/11

http://www.transparency.org.uk/our-work/corruption-in-the-uk

oricum.. cat vorbesc ei de altii indienii au cumparat Jaguarul, un pusti rus a cumparat TVR -ul..
a nu se intelege ca sunt un denigrator..dar probleme din Romania sunt comune si tarilor "civilizate"
« Ultima Modificare: 07/05/12*, 02 de johann.nunweiller »

remusro

• Vizitator
« Răspuns #51 : 07/05/12*, 09 »
Johanne, eu zic ca una e sa ai problemele pe care le mentionezi tu de care nu poti scapa (coruptie, saracie, criza, etc) si alta e sa ai pe cineva (deci persoana individuala) care se poate retrage ca un gentleman odata ce s-a patat. Asa au procedat si alti oficiali de rang inalt din Germania si Ungaria. I-a prins plagiind, si-au dat baietii frumos demisia si au fugit in Africa sa-si bage capul in nisip vreo 20 de ani, de rusine.

Eu m-as simti ca ultimul om, zau. Dar, macar pe mine nu ma orbeste puterea. ;D

Zic si eu.

Offline bezz

• Fool member
  • **
  • Mesaje postate: 2.092
« Răspuns #52 : 07/05/12*, 10 »
Ce naiba zice si "prostu" asta de ambasador ??!??!??

http://www.gandul.info/news/avertismentul-ambasadorului-sua-pentru-politicienii-de-la-bucuresti-va-fi-o-zi-neagra-in-istoria-romaniei-sunt-profund-ingrijorat-9809256

Prostu' asta de ambasador (fara ghilimele) sa ne lase. Cand ma gandesc la SUA tot ce-mi vine in minte este Chevron... Si pe plan mai larg Irak, Libia si cat de curand Iran.

Viva Hugo Chavez!

Online johann.nunweiller

• **
« Răspuns #53 : 07/05/12*, 10 »
Johanne, eu zic ca una e sa ai problemele pe care le mentionezi tu de care nu poti scapa (coruptie, saracie, criza, etc) si alta e sa ai pe cineva (deci persoana individuala) care se poate retrage ca un gentleman odata ce s-a patat. Asa au procedat si alti oficiali de rang inalt din Germania si Ungaria. I-a prins plagiind, si-au dat baietii frumos demisia si au fugit in Africa sa-si bage capul in nisip vreo 20 de ani, de rusine.

Eu m-as simti ca ultimul om, zau. Dar, macar pe mine nu ma orbeste puterea. ;D

Zic si eu.
Ziua buna,
Stiu cine face acele evaluari ale diplomelor. Curios ca prima diploma analiza a fost doar a unui oponent politic in ciuda faptului ca presa de la noi relateaza destule lucrari plagiate la multi, multi oameni de ani de zile.
Macar daca este sa se cerceteze, sa nu se limiteze la o singura lucrare in ani de zile de existenta a acestui consiliu de evaluare ;)

Dar, in ce am scris mai sus ma refeream la grija englezilor fata de lumea din jur, mai ales cand se intalneau cu Stalin si imparteau Romania pe o bucata de servetel  ;)

PS: bucata de servetel se patreaza si azi ;)

Offline bezz

• Fool member
  • **
  • Mesaje postate: 2.092
« Răspuns #54 : 07/05/12*, 10 »
Remus, cand te gandesti la politicienii romani, uita de principii, decenta, normalitate si chiar bun simt, indiferent de culoarea politica. Cand gasesti o figura cat de cat respectabila printre ei (tu sau altcineva), va rog sa ne-o prezentati si noua. Pana atunci, inca functioneaza principiul cu alegerea raului mai mic.
Apropo, Johann, ai ceva credite in valuta? Nu-ti doresc  :/()?!?. Tot amaratii simt pe pielea lor repercursiunile actiunilor celor ce ne conduc, atat de prost.
« Ultima Modificare: 07/05/12*, 10 de bezz »

Online johann.nunweiller

• **
« Răspuns #55 : 07/05/12*, 11 »
Remus, cand te gandesti la politicienii romani, uita de principii, decenta, normalitate si chiar bun simt, indiferent de culoarea politica. Cand gasesti o figura cat de cat respectabila printre ei (tu sau altcineva), va rog sa ne-o prezentati si noua. Pana atunci, inca functioneaza principiul cu alegerea raului mai mic.
Apropo, Johann, ai ceva credite in valuta? Nu-ti doresc  :/()?!?. Tot amaratii simt pe pielea lor repercursiunile actiunilor celor ce ne conduc, atat de prost.
Nu am credite..;) ma intind cat imi este plapuma
 dar Basescu si Boc au zis clar atatia ani de zile ca situatia economica se datoreaza romanilor care nu muncesc, nu sunt productivi si nu guvernantilor..

PS: propun sa ne facem partid, poate asa obtinem scutirea de TVA a machetelor ;)
« Ultima Modificare: 07/05/12*, 11 de johann.nunweiller »

Offline Stefan

• IERTAND, TE IERTI PE TINE
  • Super-Hero Member
  • Mesaje postate: 14.030
  • Sa nu dispretuiesti ce nu intelegi.
    • Miniauto
« Răspuns #56 : 07/05/12*, 19 »
bai, esti copil ?

astia chiar il suspenda pe marinar ?

si noi cu cine ne mai distram ?

Ne-am  adunat  aici  ca  sa fim  mai  multi:  Forum  Miniauto
Cumpar cu prioritate: VW T1, Matiz, , dricuri, super- si hypercars

Offline ianus1874

• Senior Member
  • Mesaje postate: 3.184
« Răspuns #57 : 07/05/12*, 20 »
Uite aici un prost serios (fara ghilimele):

http://www.gandul.info/puterea-gandului/un-prost-serios-9801760

Online johann.nunweiller

• **
« Răspuns #58 : 07/05/12*, 20 »
deja adunarea pro base s a spart cam repede.. <-o <-o

l au deranjat pe Videanu, care traieste pe Coasta de Azur, sa vina la Bucuresti pentru ei..

gabriel43

• Vizitator
« Răspuns #59 : 07/06/12*, 00 »
Ce-mi mai place topicul asta ... ca doar l-am dechis eu ...   <-o

Zic si eu.

Da...zici tu care nu mananci salam cu soia...STAI, asta era mai "dedemult"...ce stii tu, tu traiesti in Anglia, unde umbla cainii cu covrigi (calzi) in coada, unde ploua cu $, €, si Pounds...nu trebuie sa-l suporti pe basescu (cu "b" foarte mic) care bate cetatenii la poponet, si mai baga cate un "nevinovat" la puscarie...(vezi cazul AN)

Viva Hugo Chavez!

Ai grija ce-ti doresti...ca s-ar putea indeplini !
De fapt sunteti aproape...foarte aproape  ;D

Uite aici un prost serios (fara ghilimele):

Asta nu e prost...trage in toti.  :P

si noi cu cine ne mai distram ?

Voi nu va mai distrati, se vor distra ceilalti...  <-o

Stefan, am o maaaaaare nedumerire: Ce face Antena3 dupa ce cade Basescu ? Ii da Felix afara pe toti si face post de manele ?

In Anglia scriu ziarele de el si il iau la misto...

...si in Franta...si in Spania...
Apropo era pe aici cineva care citea ziarele din Germania ...Alea ce zic?

Tot amaratii simt pe pielea lor repercursiunile actiunilor celor ce ne conduc, atat de prost.

Din vina cui ? Spune-i pe nume...Ce naiba... au guvernul...au parlamentul...au camera deputatilor...ce nu intelegeti aici...FITI MATURI IN GANDIRE...5 minute

In August, 1€ = 6 Lei  ...atunci mai vorbim... 

PS Impuscati-l pe Basescu, sa fiti siguri ca nu il pune lumea inapoi in 6 luni...  <-o  <-o  <-o