Autor Subiect: "Intreaba forum-ul" - despre stabilirea interactiva a valorii de piata  (Citit de 3671 ori)

0 Membri şi 5 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline alin

  • Useri cu buton Modifica
  • **
  • Mesaje postate: 178
  • Mercedes & Skoda fan
Ideea a fost discutata pe larg aici :
http://miniauto.ro/forum/index.php?topic=34001.msg270839;topicseen#msg270839

Cine este interesat de asa ceva pur si simplu posteaza aici cateva poze cu "obiectul" pe care vrea sa-l evalueze prin aceasta metoda usor empirica, si apoi aduna/scade/inmulteste/imparte/face media parerilor celorlalti.

"Ceilalti" isi exprima - mai in gluma mai in serios - o opinie personala despre valoare, insotita de un pret aproximativ, si gata... ;)

PS
Ca o masura de descurajare a postarilor "glumete" (cu exagerari de orice fel), sugerez eliminarea variantelor extreme.

Incep eu...nu sunt machete, dar poate se pricepe cineva si la astea :)






« Ultima Modificare: 09/20/13*, 20 de mirci78 »

Offline ovibonaparte

  • Useri cu buton Modifica
  • **
  • Mesaje postate: 495
  • Gen: Bărbat
   Cel mai simplu este sa cauti pe net,mie mi-a luat 20 de secunde sa caut si sa gasesc produse similare,se invart pe la 10 euro,daca sunt in cutie...de aici se poate dezvolta,nu e obligatoriu ca poti obtine banii astia...
« Ultima Modificare: 09/20/13*, 20 de mirci78 »

Offline alin

  • Useri cu buton Modifica
  • **
  • Mesaje postate: 178
  • Mercedes & Skoda fan
Pai mai mult ma intereseaza asta in cutie, mai ales ca e si editie limitata.Pe internet nu am mai gasit niciuna la fel ca asta.
Maine o sa merg la un magazin care cumpara din astea si o sa vad ce pot afla

Offline faitonu

  • Useri cu buton Modifica
  • **
  • Mesaje postate: 131
  • Gen: Bărbat
  • ..in orice om mare, sta un copil mic..
la noi nu prea sint apreciate papusile,dat fiind faptul ca fetele nu se mai joaca cu papusi,exceptind cele masculine...am si eu o indianca frumoasa si nu vrea nimenio s-o achizitioneze... :-('' .. am inteles ca englezii inca mai au colectii de papusi..