Forum Miniauto
CEL MAI MARE FORUM DE MACHETE AUTO DIN ROMANIA - inca din 2008 -
Bine ai venit,
Vizitator
. Te rugăm să
te autentifici
sau să
te înregistrezi
.
O Oră
O Zi
O Săptămână
O Lună
Pentru totdeauna
Logați-vă cu numele de utilizator, parola și durata sesiunii de logare
Pagina de Start
Ajutor
Calendar
Autentificare
Înregistrare
Forum Miniauto
»
Mesaje Recente
Mesaje Recente
Pagini: [
1
]
2
3
...
10
1
Scara 1:87
/
Re: Colectia mea scara 1/87
« Ultimul mesaj de
rrzxxx
Ieri
la 07:14
»
MAN TGA (Herpa)
MB ATEGO (Wiking)
MB ACTROS (Herpa)
FIAT 1800 (Wiking)
VOLVO FH (AWM)
MB NG (Wiking)
RENAULT 20 (Brekina/PCX)
Va urma...
2
Scara 1:87
/
Re: Colectia mea scara 1/87
« Ultimul mesaj de
rrzxxx
06/07/26*, 16
»
RD 8.135F (Herpa/Kibri)
RD 23.215 VF (Baza Herpa)
DAC 38.410 VFK (Baza Herpa)
DAC 32.300 VFK (Baza Herpa)
RD 32.280 VF (Baza Herpa)
DAC 27.320 DFS (Baza Herpa)
DAC 112UDM (3D Print)
ROCAR 112UDM (3D Print)
MAN 750HO (Brekina)
Va urma...
3
Scara 1:43
/
CYPYLIX Ferrari
« Ultimul mesaj de
cypylix
06/03/26*, 19
»
Ferrari 275 GTB/C Cometizione Speciale - kess
4
Scara 1:87
/
Re: Colectia mea scara 1/87
« Ultimul mesaj de
rrzxxx
06/02/26*, 18
»
DEMAG V70 (Wiking)
MB L (Wiking)
MB L (Wiking/Kibri)
PETERBILT (Herpa)
MB ACTROS (Herpa)
MB SK (AWM/Herpa)
MB NG (Herpa)
MB SK (Herpa)
SCANIA T164L (Herpa)
Va urma...
5
Scara 1:87
/
Re: Colectia mea scara 1/87
« Ultimul mesaj de
rrzxxx
06/01/26*, 09
»
IFA W50 (SeS)
VOLVO FL10 (Roco)
MAN F90 (Herpa)
RD 10.215 FK (Herpa)
BOMAG (Kibri)
AUTO-SCHUTTER (Wiking)
MAN F90 (Herpa)
Va urma...
6
Scara 1:87
/
Re: Colectia mea scara 1/87
« Ultimul mesaj de
rrzxxx
05/18/26*, 18
»
MAN F9 (Herpa)
RD 10.215 F (Herpa)
FORD RANGER (Busch)
MITSUBISHI PAJERO (Wiking)
VVW TOUAREG (Wiking)
Va urma...
7
Scara 1:87
/
Re: Colectia mea scara 1/87
« Ultimul mesaj de
rrzxxx
05/10/26*, 11
»
RENAULT (Roco)
PETERBILT (Herpa)
MAN TGA (Herpa)
MAN F2000 (Herpa)
Man F2000 (Herpa)
SCANIA CS (Herpa)
IVECO S-WAY (Herpa)
Va urma...
8
Scara 1:43
/
CYPYLIX Ferrari
« Ultimul mesaj de
cypylix
05/09/26*, 07
»
Ferrari FZ93 Zagato - kess
9
COLECȚII MONO-MARCĂ, MONO-MODEL
/
Re: BMW
« Ultimul mesaj de
Panait
05/07/26*, 16
»
10
COLECȚII MONO-MARCĂ, MONO-MODEL
/
Re: BMW
« Ultimul mesaj de
Wheels
05/06/26*, 12
»
BMW M2 (2023) - GT Spirit 1/18
Pagini: [
1
]
2
3
...
10