Autor Subiect: Intalniri Oradea  (Citit de 35839 ori)

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline collectionar

  • FINANȚATORI 2022-2024
  • *****
  • Mesaje postate: 2.650
  • Gen: Bărbat
Re: Intalniri Oradea
« Răspuns #420 : 06/30/19*, 19 »
..1/18...cateva poze...


















Offline ramonski

  • FINANȚATORI 2022-2024
  • *****
  • Mesaje postate: 392
  • Gen: Bărbat
  • Ne-am adunat aici ca sa fim mai multi
Re: Intalniri Oradea
« Răspuns #421 : 06/30/19*, 20 »
Blana de la mic la mare! :D

Offline mavrodin118

  • FINANȚATORI 2022-2024
  • *****
  • Mesaje postate: 6.655
  • Gen: Bărbat
Re: Intalniri Oradea
« Răspuns #422 : 06/30/19*, 22 »
....o noua intalnire...Ferrari(collectionar)@Mercedes(Calin79)@1/18(Icelord)....

aceiași băieți serioși  )0(
”Dacă am realiza toți că nu trăim veșnic, am fi cu toții mai amabili. Sunt sigur.” (Juan Manuel Fangio, cvintuplu campion mondial)

Offline Panait

  • FINANȚATORI 2022-2024
  • *****
  • Mesaje postate: 2.937
  • Ne-am adunat aici ca sa fim mai multi
Re: Intalniri Oradea
« Răspuns #423 : 06/30/19*, 22 »
  Tot respectul din partea mea ,asta inseamna intalnire ,asta inseamna prezentare de machete ,in comparatie cu noi astia din capitala ................. asta da intalnire ,noi ne vedem doar cu cateva machete [ daca se poate si fara ] , stam o ora facem cateva poze si dupa 3 ,4 ore la terasa  ................ ar trebui sa luam lectii de la voi ,asta e adevarul ,nu aveti decat sa va suparati pe mine
  Am vazut intalnirea de la Arad de acum 2 saptamani , zeci de machete ,o gramada de colectionari de toate genurile , oare ei de ce pot si noi nu , as dori sa fie invers sa stam 3 ore cu machetele si sa aducem tot felul de modele , iar daca ramane timp sa mai mergem pe terasa , bravo Oradea   )0( )0( )0( )0( )0( )0(
« Ultima Modificare: 06/30/19*, 22 de panait »

Offline ramonski

  • FINANȚATORI 2022-2024
  • *****
  • Mesaje postate: 392
  • Gen: Bărbat
  • Ne-am adunat aici ca sa fim mai multi
Re: Intalniri Oradea
« Răspuns #424 : 06/30/19*, 22 »
  Tot respectul din partea mea ,asta inseamna intalnire ,asta inseamna prezentare de machete ,in comparatie cu noi astia din capitala ................. asta da intalnire ,noi ne vedem doar cu cateva machete [ daca se poate si fara ] , stam o ora facem cateva poze si dupa 3 ,4 ore la terasa  ................ ar trebui sa luam lectii de la voi ,asta e adevarul ,nu aveti decat sa va suparati pe mine
  Am vazut intalnirea de la Arad de acum 2 saptamani , zeci de machete ,o gramada de colectionari de toate genurile , oare ei de ce pot si noi nu , as dori sa fie invers sa stam 3 ore cu machetele si sa aducem tot felul de modele , iar daca ramane timp sa mai mergem pe terasa ,bravo Oradea   sal'tare

Bre azi ai lipsit. Stai jos. Ai un 3 pentru astazi :)))

Offline johann.nunweiller

  • FINANȚATORI 2022-2024
  • *****
  • Mesaje postate: 21.115
Re: Intalniri Oradea
« Răspuns #425 : 07/01/19*, 10 »
Frumoase intalniri!
Multumim pentru poze!