Autor Subiect: intalnire nationala cluj napoca  (Citit de 3573 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

klauze

  • Vizitator
intalnire nationala cluj napoca
« : 08/04/14*, 18 »
W/e acesta, la cabana baisoarei din apropiere de cluj, s-a produs in toata splendoarea ei o intalnire senzationala din punctul meu de vedere a membrilor DCR, fosti sau actuali membri miniauto la un moment dat in istorie. Am incercat sa creionez intalnirea, dar cuvintele sint prea putine pentru a exprima concentratia de pasiune pentru masini si machete pe metru patrat care a fost acolo.
http://www.diecastromania.ro/forum/index.php?topic=1176.msg17233;topicseen#msg17233

Offline DannySS

  • "Don't fight a battle if you don't gain anything by winning"- Erwin Rommel
  • Useri cu buton Modifica
  • **
  • Mesaje postate: 5.510
  • Gen: Bărbat
  • I'm not perfect but I'm LIMITED EDITION ;-)
Re: intalnire nationala cluj napoca
« Răspuns #1 : 08/04/14*, 19 »
Excelent. Cu totul diferit( oameni, machete, caractere) fata de ce a fost la Brasov.
1:24- American Dream Cars

Offline johann.nunweiller

  • FINANȚATORI 2022-2024
  • *****
  • Mesaje postate: 21.107
Re: intalnire nationala cluj napoca
« Răspuns #2 : 08/04/14*, 19 »
Guma Turbo au servit?

Offline mavrodin118

  • FINANȚATORI 2022-2024
  • *****
  • Mesaje postate: 6.655
  • Gen: Bărbat
Re: intalnire nationala cluj napoca
« Răspuns #3 : 08/04/14*, 19 »
am văzut un simplex, un patent la 1:12 (cred), corsica... și da, lume bună!
liga superioară!

felicitări!!
”Dacă am realiza toți că nu trăim veșnic, am fi cu toții mai amabili. Sunt sigur.” (Juan Manuel Fangio, cvintuplu campion mondial)

klauze

  • Vizitator
Re: intalnire nationala cluj napoca
« Răspuns #4 : 08/04/14*, 19 »
ms, chiar a fost frumos.
johann, am fi servit o guma turbo ca am fost cu toti copii odata, dar cu parere de rau iti spun ca nu am mai gasit, era epuizata. Eu as fi luat-o si asa epuizata dar fiind la mare cautare pretul era cam piperat. Am auzit ca nick si sotia comercializeaza guma turbo gata mestecata cu 15% gust si fara E uri, dar m-am temut sa trec pe la el in drum spre cluj ca sa nu ma vad nevoit sa il car cu mine....