Autor Subiect: DeAgostini Romania - Colectia "Masini de legenda"  (Citit de 1177517 ori)

0 Membri şi 9 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline ekofresh

  • Useri cu buton Modifica
  • **
  • Mesaje postate: 1.312
  • Gen: Bărbat
Re: DeAgostini Romania - Colectia "Masini de legenda"
« Răspuns #7410 : 03/24/16*, 08 »
Sunt la vanzare pe site-urile cu anunturi. Atat 1300 test cat si primul nr. normal. Iar pe primul nr. se cere intre 60 si 80lei.

Offline vranceanu

  • Useri cu buton Modifica
  • **
  • Mesaje postate: 227
  • Gen: Bărbat
Re: DeAgostini Romania - Colectia "Masini de legenda"
« Răspuns #7411 : 02/13/17*, 20 »
Azi venind de la treburi si trecand printr-o anume locatie ,m-am gandit sa fac concurenta cu fotoreporterul profesionist de la DeA. Glumeam bineinteles ne avand in nici un fel vre-o sansa sa fac acest lucru ,ca sa nu mai vorbim si de aparatul foto profesional pe care il folosea dumnealui. Nu din intamplare aveam si revista +macheta la mine ,asa ca acelasi loc dupa doua luni  :

Colectia s-a linistit demult , timpul a trecut , nu stiu daca mai intereseaza pe cineva subiectul dar m-am gandit sa pun o poza facuta dupa patru ani  .

Nu lasa pe maine ce poti face azi.Lasa pe poimaine ca poate nu mai trebuie.

Offline BoR79

  • Rookie / Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: DeAgostini Romania - Colectia "Masini de legenda"
« Răspuns #7412 : 02/07/18*, 22 »
Salut! Eu am primele 5 machete din editia de test, adica Dacia 1300, Aro 240, Trabant 601, Lada 1500 si Volga M21. M-ar interesa in principiu un schimb de postamente cu cele din colectia standard (in cazul in care se potrivesc elementele de prindere a machetelor de test pe acestea).