MINIAUTO - ZONA TUNING, MODIFICĂRI, DIORAME, AUTOMODELISM > AUTOMODELISM

Ferrari 312 PB facut de un supermodelist

(1/4) > >>

nick:
Am ramas profund impresionat de ambitia omului...
Savurati :
http://www.youtube.com/watch?v=SeUMDY01uUA

LDH:
Ambitii au multi, ma numar si eu printre ei, dar cu indemanarea este mai greu ca de scule ce sa mai spun ...

nick:

--- Citat din: LDH din 03/08/12*, 01 ---Ambitii au multi, ma numar si eu printre ei, dar cu indemanarea este mai greu ca de scule ce sa mai spun ...

--- Terminare citat ---
Frate, tipul asta a muncit 12 ani la modelul asta ! Mie mi se taia sa lucrez atata timp la un model... De-aia spun ca are ambitie omul... Ca sa nu mai spun cat de bine i-a iesit, dupa ce a facut desene la scara care au durat 2 ani si matrite pentru toate piesele.... Bineinteles ca noi nu avem scule comparabile cu ale modelistilor din Vest... Cred ca ar trebui o caruta de bani ca sa cumperi toate sculele folosite in modelism...

Stefan:
Cred ca ati remarcat vocea lui Clarkson in calitate de prezentator, da ?

interesante comentariile... au dreptate cand spun ca cei de la Ferrari ar trebui sa-i dea un 1/1 cadou pentru asta ;)

nick:

--- Citat din: Stefan din 03/08/12*, 01 ---Cred ca ati remarcat vocea lui Clarkson in calitate de prezentator, da ?

interesante comentariile... au dreptate cand spun ca cei de la Ferrari ar trebui sa-i dea un 1/1 cadou pentru asta ;)

--- Terminare citat ---
Da, am remarcat. La un moment dat apare si in filmare. Ar trebui, intr-adevar, ca Ferrari sa-l premieze pe modelist. Chiar merita ! 14 ani de munca la modelul visat ! Toata stima, e beton tipul !

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

Du-te la versiunea completă