Autor Subiect: Precizare/completare  (Citit de 5858 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline buruceagga

  • FINANȚATORI 2022-2024
  • *****
  • Mesaje postate: 1.376
  • Gen: Bărbat
  • Colectionar LOGAN 1:43
Re: Precizare/completare
« Răspuns #15 : 01/15/16*, 19 »
E usor de vazut aschia din ochiul interlocutorul. Vreo barna de lemn a vazut cineva?

Offline bezz

  • Fool member
  • Useri cu buton Modifica
  • **
  • Mesaje postate: 2.055
  • Gen: Bărbat
Re: Precizare/completare
« Răspuns #16 : 01/15/16*, 20 »
E usor de vazut aschia din ochiul interlocutorul. Vreo barna de lemn a vazut cineva?
Exact! Poze cu magneti cand mai pui?

Offline DannySS

  • "Don't fight a battle if you don't gain anything by winning"- Erwin Rommel
  • Useri cu buton Modifica
  • **
  • Mesaje postate: 5.510
  • Gen: Bărbat
  • I'm not perfect but I'm LIMITED EDITION ;-)
Re: Precizare/completare
« Răspuns #17 : 01/15/16*, 21 »
Multa ura si resentimente in aceste postari. Cu exceptia lui Johann si a domnului Remus care au putut sa treaca peste disensiunile trecutului. Asa ar trebui sa facem toti. In fond, suntem cu totii colectionari. Visul meu este sa ne adunam laolalta si sa traim in armonie. #paceintrecolectionari
1:24- American Dream Cars

Offline buruceagga

  • FINANȚATORI 2022-2024
  • *****
  • Mesaje postate: 1.376
  • Gen: Bărbat
  • Colectionar LOGAN 1:43
Re: Precizare/completare
« Răspuns #18 : 01/15/16*, 23 »
Exact! Poze cu magneti cand mai pui?
Ma-am gândit  sa astept să-ti pui ochelari noi si dupa aia o sa mai pun. Dar pt ca iti plac o sa trimit niste link-uri pe privat.
« Ultima Modificare: 01/16/16*, 00 de buruceagga »

Offline nick

  • Useri cu buton Modifica
  • **
  • Mesaje postate: 1.731
Re: Precizare/completare
« Răspuns #19 : 01/16/16*, 15 »
nick, câteva pamflete, dacă ești interesat, găsești dincolo -
Nu ma intereseaza absolut deloc cocalarismele tale si ale celorlalti... Mi-am dat seama ca nu am de ce sa ma supar pentru ca atata puteti voi, sa fiti pamfletari cocalari... Ceva constructiv, mai putin... De fapt deloc...

Casa de piatra , Nick!
Acum ca v-ati luat, va mai jucati cu masinutele in pat, ca pe vremuri? Fiti atenti sa nu le tamponati.
Si grija si la limbaj, ca-ti pierzi ultima farama de decenta ce poate o mai aveai.

Mersi pt urare Bezz.
Stai linistit, acum nu ne mai jucam cu masinutele in pat. Am crescut si le tinem in vitrina si doar le admiram.
Iti multumesc pentru grija pe care mi-o porti...
Limbajul este unul cat se poate de decent, iar in materie de decenta chiar nu ai avea cum sa-mi dai tu lectii... Sa nu uitam ca jumatate din acest forum era plin de jignirile tale si ale lui Klauze, ale lui DannySS, etc.
Propun sa incetam aceasta discutie intre noi...Eu cred ca ar fi cel mai bine pt amandoi...

Mavrodin, hai tata cu pamfletul... cocalaresc... ca pana acum nu am descoperit la tine ceva veleitati de pamflet cu adevarat intelectual...
« Ultima Modificare: 01/16/16*, 15 de nick »

Offline Stefan

  • IERTAND, TE IERTI PE TINE
  • Super-Hero Member
  • ******
  • Mesaje postate: 13.950
  • Gen: Bărbat
  • Sa nu dispretuiesti ce nu intelegi.
    • Miniauto
Re: Precizare/completare
« Răspuns #20 : 01/16/16*, 16 »
Johann Nunweiller, cele spuse de tine atat de sincer arata un nivel de maturitate foarte ridicat.

Ma aplec adanc in fata ta cu smerenie si nu pot decat sa zic ca ai tot respectul meu. Si asta e greu de castigat.

Respect.

Strana:
Amin... Aliluia... Si acum si pururea... !!  priest
(Liturghia Sfantului Ioan Gura de Aur)


Ștefan, dacă mai intri vreodată pe aici, ia aminte mai sus pentru a-mi da dreptate în legătură cu ce aveai de făcut ca să recapeți contul pe asw;
altfel, vezi bine, se întâmplă lucruri cutremurătoare în plină febră a etniilor -

am retinut.  all_rite
« Ultima Modificare: 01/16/16*, 16 de Stefan »

Ne-am  adunat  aici  ca  sa fim  mai  multi:  Forum  Miniauto
Cumpar cu prioritate: VW T1, Matiz, , dricuri, super- si hypercars

Offline mavrodin118

  • FINANȚATORI 2022-2024
  • *****
  • Mesaje postate: 6.655
  • Gen: Bărbat
Re: Precizare/completare
« Răspuns #21 : 01/16/16*, 16 »
cocalarismele tale si ale celorlalti...
atata puteti voi, sa fiti pamfletari cocalari...
Mavrodin, hai tata cu pamfletul... cocalaresc... ca pana acum nu am descoperit la tine ceva veleitati de pamflet cu adevarat intelectual...

domnule administrator?
”Dacă am realiza toți că nu trăim veșnic, am fi cu toții mai amabili. Sunt sigur.” (Juan Manuel Fangio, cvintuplu campion mondial)