Autor Subiect: Noi moderatori pe forum - sfaturi, sugestii, reclamatii  (Citit de 60589 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline buruceagga

  • FINANȚATORI 2022-2024
  • *****
  • Mesaje postate: 1.378
  • Gen: Bărbat
  • Colectionar LOGAN 1:43
Eu am zis ca mi-asi dori si ca visez. Ca pe forumul asta nu se va intimpla - is a fact.

Offline buruceagga

  • FINANȚATORI 2022-2024
  • *****
  • Mesaje postate: 1.378
  • Gen: Bărbat
  • Colectionar LOGAN 1:43
 :(

Offline Stefan

  • IERTAND, TE IERTI PE TINE
  • Super-Hero Member
  • ******
  • Mesaje postate: 13.950
  • Gen: Bărbat
  • Sa nu dispretuiesti ce nu intelegi.
    • Miniauto
Domnilor, subiectul acestui topic este "Noi moderatori pe forum", dupa cum scrie in titlu.

Discutiile in afara subiectului vor fi mutate sau sterse, dupa caz si conform regulamentului de functionare.

Nu insistati.


Ne-am  adunat  aici  ca  sa fim  mai  multi:  Forum  Miniauto
Cumpar cu prioritate: VW T1, Matiz, , dricuri, super- si hypercars

Offline Ionuț

  • FINANȚATORI 2022-2024
  • *****
  • Mesaje postate: 4.033
Forumul Miniauto renunță la grupul de moderatori globali. În prezent, existența unor moderatori globali, care să acopere întreaga tematică a forumului, nu mai este de actualitate.

Această schimbare este în acord cu discuțiile avute cu unii dintre colegii noștri (the1, brcosminp) care și-au exprimat intenția de retragere din această funcție.

În numele Miniauto, le mulțumesc tuturor celor care au activat în această poziție până acum (Ștefan, Dilo, brcosminp, the1). Îmi exprim speranța că vom colabora excelent și în viitor, mai ales că va fi mai lesne să ne îndreptăm atenția spre tema de bază a forumului, lăsând deoparte problemele administrative globale.

Pe de altă parte, Miniauto va funcționa în viitor cu moderatori locali, care se vor ocupa de zone specializate ale forumului (machete la diferite scări, tuning, comercial etc). Lista rămâne deschisă celor ce vor să fie o prezență cu adevărat activă în anumite secțiuni. Pentru a evita problemele din trecut, moderarea va fi discretă, în sensul că moderatorii locali nu vor mai fi evidențiați în paginile forumului.