Autor Subiect: Elena Udrea - soarta cruda ;)  (Citit de 12124 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline mavrodin118

  • FINANȚATORI 2022-2024
  • *****
  • Mesaje postate: 6.655
  • Gen: Bărbat
Re: Elena Udrea - soarta cruda ;)
« Răspuns #30 : 02/09/15*, 22 »
Sunt si eu curios sa aflu de la cineva care stie.

ți-am spune, dar pe urmă trebuie să te omorâm  <-o
”Dacă am realiza toți că nu trăim veșnic, am fi cu toții mai amabili. Sunt sigur.” (Juan Manuel Fangio, cvintuplu campion mondial)

Offline adrianvasi

  • Useri cu buton Modifica
  • **
  • Mesaje postate: 594
  • Gen: Bărbat
  • Vizitator
    • Golf Family Diecast
Re: Elena Udrea - soarta cruda ;)
« Răspuns #31 : 02/09/15*, 22 »
ți-am spune, dar pe urmă trebuie să te omorâm  <-o
OK. Atunci tineti pentru voi. Eu nu vreau sa stiu. Masonilor  ;D

Offline buruceagga

  • FINANȚATORI 2022-2024
  • *****
  • Mesaje postate: 1.378
  • Gen: Bărbat
  • Colectionar LOGAN 1:43
Re: Elena Udrea - soarta cruda ;)
« Răspuns #32 : 02/09/15*, 22 »
Incurcate sunt caile Domnului. Parti din istorie cu siguranta le vom afla repede sau in curand. Pentru altele  :-X nu cred ca pe timpul vietii noastre. Istoria se repeta. Am dansat 40 si ceva de ani "Kazacioc". Acum dansam "Valsuri Vieneze" sa ne incalzim de vanticelul asta care parca parca bate aiurea dinspre nord.

Offline Stefan

  • IERTAND, TE IERTI PE TINE
  • Super-Hero Member
  • ******
  • Mesaje postate: 13.950
  • Gen: Bărbat
  • Sa nu dispretuiesti ce nu intelegi.
    • Miniauto
Re: Elena Udrea - soarta cruda ;)
« Răspuns #33 : 02/09/15*, 22 »
Proverb mafiot, la fel ca si gestul udrei cu nasul  afro.gif

bey, lasati vrajeala asta cu istoria... Fix acum au numarat fraierii aia bilele si a iesit ca trebuie arestata... ea fiind usor plecata de acolo... sa vedem daca incepe urmarirea prin oras... nino-nino...  :/()?!? )0( <-o
« Ultima Modificare: 02/09/15*, 22 de Stefan »

Ne-am  adunat  aici  ca  sa fim  mai  multi:  Forum  Miniauto
Cumpar cu prioritate: VW T1, Matiz, , dricuri, super- si hypercars

Offline buruceagga

  • FINANȚATORI 2022-2024
  • *****
  • Mesaje postate: 1.378
  • Gen: Bărbat
  • Colectionar LOGAN 1:43
Re: Elena Udrea - soarta cruda ;)
« Răspuns #34 : 02/09/15*, 22 »
Are sare pe coada de mult !  <-o

Offline lehman25

  • Useri cu buton Modifica
  • **
  • Mesaje postate: 212
  • Gen: Bărbat
Re: Elena Udrea - soarta cruda ;)
« Răspuns #35 : 02/09/15*, 22 »
Stau si ma intreb cu cine sunteti. Basist nu, PSD-ist nu, PNL-ist n-as zice, contra "serviciilor" da, contra DNA-ului da. Cu totii si impotriva tuturor - nu inteleg care e standardul Dvs. Asa functioneaza in mod normal Parlamentul, cu vot la vedere sau nu. In ultima vreme se creaza foarte multe scenarii ca cineva controleaza tot. Cine-s aia? Sunt si eu curios sa aflu de la cineva care stie.
Hai sa ne tutuim ca e mai simplu.Sunt liberal din 24 ianuarie,fara carnet,cotizatie.
Eu nu am scris nimic despre votul din parlament,dar putem aborda si asta.Votul cu bile intr-o tara normala cu un parlament pe masura,este secret.Votul cu bile la vedere este o porcarie,in care tu votantul, te justifici fata de liderul de grup,liderul de partid,televiziuni si chiar votanti.
Mai departe,nu exista cineva care controleaza totul,insa niste baieti care controleaza piramidal,pana ajunge si la noi doi se poate.

Offline Stefan

  • IERTAND, TE IERTI PE TINE
  • Super-Hero Member
  • ******
  • Mesaje postate: 13.950
  • Gen: Bărbat
  • Sa nu dispretuiesti ce nu intelegi.
    • Miniauto
Re: Elena Udrea - soarta cruda ;)
« Răspuns #36 : 02/09/15*, 22 »
ia, fiti pe faza ... fraierii au numarat bilele, blonda trebuie arestata... aia nu e acolo ... cica fuge la nana ;)

dupa tic-tac, urmeaza nino-nino  :police:

Ne-am  adunat  aici  ca  sa fim  mai  multi:  Forum  Miniauto
Cumpar cu prioritate: VW T1, Matiz, , dricuri, super- si hypercars

Offline lehman25

  • Useri cu buton Modifica
  • **
  • Mesaje postate: 212
  • Gen: Bărbat
Re: Elena Udrea - soarta cruda ;)
« Răspuns #37 : 02/09/15*, 22 »
ia, fiti pe faza ... fraierii au numarat bilele, blonda trebuie arestata... aia nu e acolo ... cica fuge la nana ;)

dupa tic-tac, urmeaza nino-nino  :police:

Trebuie sa se publice in monitorul oficial si dupa aceea o cheama la dna si bla,bla,bla.

Offline adrianvasi

  • Useri cu buton Modifica
  • **
  • Mesaje postate: 594
  • Gen: Bărbat
  • Vizitator
    • Golf Family Diecast
Re: Elena Udrea - soarta cruda ;)
« Răspuns #38 : 02/09/15*, 22 »
Hai sa ne tutuim ca e mai simplu.Sunt liberal din 24 ianuarie,fara carnet,cotizatie.
Eu nu am scris nimic despre votul din parlament,dar putem aborda si asta.Votul cu bile intr-o tara normala cu un parlament pe masura,este secret.Votul cu bile la vedere este o porcarie,in care tu votantul, te justifici fata de liderul de grup,liderul de partid,televiziuni si chiar votanti.
Mai departe,nu exista cineva care controleaza totul,insa niste baieti care controleaza piramidal,pana ajunge si la noi doi se poate.
E bine macar ca esti liberal de anul acesta. Inseamna ca atunci s-a intamplat ceva. Pana atunci sa inteleg ca nu ai fost liberal. Esti pe drumul cel bun daca macar din 24 ianuarie ai ales calea luminoasa. Si eu sunt liberal, chiar daca la mine liberalism-ul a trecut prin PD-ul lui Basescu pe care, inca, il respect ca om politic (in ciuda tuturor pacatelor udresti). Multumesc de raspuns.

Offline Ionuț

  • FINANȚATORI 2022-2024
  • *****
  • Mesaje postate: 4.033
Re: Elena Udrea - soarta cruda ;)
« Răspuns #39 : 02/09/15*, 22 »
Eu am înțeles 24 ianuarie 1990.

În altă ordine de idei, care-i treaba cu E.Udrea? De ce e așa pasionant subiectul? Mie mi s-a părut mai tare când i-au dat-o definitiv lui Voiculescu (atunci am deschis o șampanie), mai important când l-au băgat pe Năstase și Ponta spunea la televizor "sper că Traian băsescu e fericit acum" ș.a.m.d. Între timp, a mai fost băgată o duzină de miniștri la pușcărie și, asta-i viața, ajungeau și la blonda asta cu breton cretin și tupeu de bagaboantă. Nu mi se pare nimic senzațional, e în logica lucrurilor care au început să curgă de ceva vreme. Oricât ar fi fost de blamat Băse, el a dezlegat câinii justiției, acuma se confirmă că e un iureș care nu mai ține seama de partide și culoare, cu atât mai bine.

Nu uitați că toate partidele de azi (care-au ajuns o apă și-un pământ) se trag din același trunchi comun numit FSN la revoluție. Și că nu mai e vorba de doctrine și tabere - portocalii, roșii sau căcănii - ci de o clasă conducătoare care are niște interese foarte bine delimitate, pe de o parte, și de marea masă a fraierilor, care n-au nicio agendă și care se lasă purtați de valul minciunilor și al demagogiei.

Oamenii de rând, așa, ca noi, ar trebui să devină mai responsabili și să susțină cu tărie revenirea la principiile democrației, la posibilitatea de a înființa partide politice cu un număr mic de membri, de pildă. Ar trebui ca mai mulți oameni cinstiți, onești, responsabili și competenți să se implice politic (nu în partidele actuale ci în altfel de mișcări) pentru a contrabalansa actuală clasă conducătoare și pentru a construi, pentru viitor, o altă bază politică, alternativă la prezent.

Treaba cu justiția, ceea ce se întâmplă acum, este doar o pre-condiție, nu un scop în sine.

Offline Stefan

  • IERTAND, TE IERTI PE TINE
  • Super-Hero Member
  • ******
  • Mesaje postate: 13.950
  • Gen: Bărbat
  • Sa nu dispretuiesti ce nu intelegi.
    • Miniauto
Re: Elena Udrea - soarta cruda ;)
« Răspuns #40 : 02/09/15*, 23 »
E oficial ... UGB e arestabila in orice moment de acum inainte.

Era cu 130 la ora pe Podul Baneasa, Doamne-Fereste sa nu aiba soarta Printesei Diana  afro.gif


Ne-am  adunat  aici  ca  sa fim  mai  multi:  Forum  Miniauto
Cumpar cu prioritate: VW T1, Matiz, , dricuri, super- si hypercars

Offline Stefan

  • IERTAND, TE IERTI PE TINE
  • Super-Hero Member
  • ******
  • Mesaje postate: 13.950
  • Gen: Bărbat
  • Sa nu dispretuiesti ce nu intelegi.
    • Miniauto
Re: Elena Udrea - soarta cruda ;)
« Răspuns #41 : 02/09/15*, 23 »
............
Treaba cu justiția, ceea ce se întâmplă acum, este doar o pre-condiție, nu un scop în sine.

"Nu puneti botul la abureala cu arestarile"
(Sorin Ovidiu Vantu  afro.gif )

Ne-am  adunat  aici  ca  sa fim  mai  multi:  Forum  Miniauto
Cumpar cu prioritate: VW T1, Matiz, , dricuri, super- si hypercars

Offline Stefan

  • IERTAND, TE IERTI PE TINE
  • Super-Hero Member
  • ******
  • Mesaje postate: 13.950
  • Gen: Bărbat
  • Sa nu dispretuiesti ce nu intelegi.
    • Miniauto
Re: Elena Udrea - soarta cruda ;)
« Răspuns #42 : 02/09/15*, 23 »
mda... partide politice mici si dese ... intamplator, sunt finantate de la bugetul SGG, bani publici ... ring a bell ?  :/()?!?

Ne-am  adunat  aici  ca  sa fim  mai  multi:  Forum  Miniauto
Cumpar cu prioritate: VW T1, Matiz, , dricuri, super- si hypercars

Offline lehman25

  • Useri cu buton Modifica
  • **
  • Mesaje postate: 212
  • Gen: Bărbat
Re: Elena Udrea - soarta cruda ;)
« Răspuns #43 : 02/10/15*, 00 »
E bine macar ca esti liberal de anul acesta. Inseamna ca atunci s-a intamplat ceva. Pana atunci sa inteleg ca nu ai fost liberal. Esti pe drumul cel bun daca macar din 24 ianuarie ai ales calea luminoasa. Si eu sunt liberal, chiar daca la mine liberalism-ul a trecut prin PD-ul lui Basescu pe care, inca, il respect ca om politic (in ciuda tuturor pacatelor udresti). Multumesc de raspuns.

24 ianuarie 1990.

Offline Stefan

  • IERTAND, TE IERTI PE TINE
  • Super-Hero Member
  • ******
  • Mesaje postate: 13.950
  • Gen: Bărbat
  • Sa nu dispretuiesti ce nu intelegi.
    • Miniauto
Re: Elena Udrea - soarta cruda ;)
« Răspuns #44 : 02/10/15*, 00 »
00.30 a trecut ... unde e blonda cu bratarile la maini ?

Ne-am  adunat  aici  ca  sa fim  mai  multi:  Forum  Miniauto
Cumpar cu prioritate: VW T1, Matiz, , dricuri, super- si hypercars