Autor Subiect: NOUA mea vitrina.....:):)  (Citit de 107517 ori)

0 Membri şi 5 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline buruceagga

  • FINANȚATORI 2022-2024
  • *****
  • Mesaje postate: 1.376
  • Gen: Bărbat
  • Colectionar LOGAN 1:43
Re: NOUA mea vitrina.....:):)
« Răspuns #45 : 12/04/16*, 16 »
Frumos. Arata bine si mai ales e interesanta pt ca poti tine machetele in cutii. Sa te bucuri

Offline Razvan0606

  • Useri cu buton Modifica
  • **
  • Mesaje postate: 159
  • Gen: Bărbat
Re: NOUA mea vitrina.....:):)
« Răspuns #46 : 12/04/16*, 16 »
Bravo pentru vitrină! Nu-ți mai urez să ai cu ce s-o umpli, că ai umplut-o deja, văd. Și se pare că ai și ceva mai mare de 1/43, pe raftul de sus, nu?

Multumesc Ionut, da, am si ceva mai mare singura colectie unde am avut curaj sa iau ceva ,mai mult din lipsa modelelor la 1/43 (Cadillac Escalade)

Bravo pentru vitrină! Nu-ți mai urez să ai cu ce s-o umpli, că ai umplut-o deja, văd. Și se pare că ai și ceva mai mare de 1/43, pe raftul de sus, nu?

Multumesc, da, incerc sa le tin cat mai multe in cutii, tocmai am reusit sa pun in cutii si 60 nr din Automobile de Vis, inca mai caut o solutie pt Masini de Legenda....
ps. poate ne intalnim si noi anul asta  ;D sau va trimit macheta cu posta  :D, glumesc desigur, cand aveti timp ne auzim la un telefon, numai bine

Offline johann.nunweiller

  • FINANȚATORI 2022-2024
  • *****
  • Mesaje postate: 21.115
Re: NOUA mea vitrina.....:):)
« Răspuns #47 : 12/04/16*, 16 »
Felicitari pentru vitrina si colectie!

Care este povestea barcutei galbene?

Offline Razvan0606

  • Useri cu buton Modifica
  • **
  • Mesaje postate: 159
  • Gen: Bărbat
Re: NOUA mea vitrina.....:):)
« Răspuns #48 : 12/04/16*, 16 »
Felicitari pentru vitrina si colectie!

Care este povestea barcutei galbene?

Multumesc, barcuta am primit-o cadou de la sotie la implinirea primilor 30 ani  8) , are inscriptionat cifra 30 pe ea si are 95 cm lungime, e atractia copiilor vara pe lacul Ciurel, din pacate acumulatorul tine 10-15 min, caut sa ii fac un upgrade dar inca nu am gasit persoana care sa se priceapa...